Próba terenowa: Moduły FW

Praktyczne porównanie modułów Mono, Poly, PERC i Dual PV.

Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
S
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
E
Całkowity uzysk energii słonecznej: --
W
Rumunia
--
--
Data instalacji: 09-03-2020
--
--
--
--
--
--
--
Nasłonecznienie

* This is a field test and the results are specific for this installation on this location please research which is the best solution for your own situation as the results can be different based on environmental influences.

Total solar yield as of 27/03/2023 when the results were reset:
Mono: 9158 kWh
Split-cell: 9511 kWh
Poly: 9113 kWh
Perc: 9471 kWh
Perc-east: 1970 kWh
Perc-west: 1730 kWh

Jesteśmy przekonani, że wgląd do danych systemu ma zasadnicze znaczenie dla utrzymania i eksploatacji instalacji elektrycznych poza sieciami elektroenergetycznymi. Brak dostępu do sieci nie oznacza braku zasilania, zatem stworzyliśmy GlobalLink 520. Dzięki temu urządzeniu łączność 4G LTE-M będzie wykorzystywana przez wszystkie urządzenia współpracujące z VE.Direct przez pięć pierwszych lat, bez miesięcznych opłat czy subskrypcji.

Globalna łączność 4G LTE-M

LTE-M jest skrótem nazwy LTE Cat-M1 lub Long Term Evolution (4G), kategorii M1. Tę technologię łączności komórkowej zaprojektowano z myślą o połączeniu urządzeń wykorzystujących Internet Rzeczy z istniejącymi przekaźnikami 4G, przy jednoczesnym obniżeniu poziomu zużycia energii. LTE-M obsługuje przełączenia i roaming, zatem istnieje możliwość korzystania z takich urządzeń w ruchu, na przykład w samochodzie kempingowym. Na stronie GlobalLink 520 sprawdź, czy technologia LTE-M jest już w pełni dostępna na Twoim obszarze. Pokrycie zwiększa się z tygodnia na tydzień, gdyż lokalni operatorzy rozszerzają działalność na nowych terenach. Zakup zapewnia 5 lat łączności, więc nie ma potrzeby zakupu osobnego pakietu danych i karty SIM.

Łatwy monitoring i kontrola

GlobalLink 520 wyposażony jest w dwa porty komunikacyjne, co umożliwia bezpośrednie podłączenie do VRM nawet dwóch urządzeń VE.Direct, np. Monitora Akumulatorowego BMV i/lub sterownika MPPT Solar Charge Controller. Kompatybilne urządzenia „Smart” firmy Victron można podłączyć przez BLE. Dzięki dwóm cyfrowym wejściom, które również działają jako liczniki impulsów i zdalnie sterowany przekaźnik, jest to doskonałe rozwiązanie umożliwiające monitorowanie i sterowanie instalacją.

Wbudowana antena

GlobalLink 520 wyposażony jest we wbudowaną antenę, działającą na całym świecie. Jednakże, jeśli zajdzie konieczność polepszenia jakości odbioru, lub zamontowania modułu w, przykładowo, pojeździe użytkowym, można również zamontować antenę zewnętrzną.

Obsługa RuuviTag

GlobalLink 520 współpracuje teraz z czujnikami temperatury RuuviTag. Te zasilane bateryjnie czujniki łączą się przez BLE i można je łatwo skonfigurować w aplikacji VictronConnect. Wszystkie dane temperatury, wilgotności i ciśnienia powietrza przesyłane przez czujniki RuuviTag są dostępne bezpośrednio w VRM.

Victron Remote Management

Portal internetowy Victron Remote Management (VRM) zapewnia dostęp do instalacji z dowolnego miejsca na ziemi w dowolnym czasie. Korzystając z VRM można sprawdzić stan podłączonych urządzeń, dokonać przeglądu szczegółowych wykresów historycznych zużywanej energii, wygenerować szczegółowe raporty analityczne, a nawet skonfigurować automatyczne alarmy na wypadek wystąpienia usterek.

VictronConnect

VictronConnect umożliwia stały dostęp do informacji o stanie systemu oraz konfigurację wszelkich produktów Victron wyposażonych w układ Bluetooth lub podłączonych do klucza sprzętowego VE.Direct Bluetooth Smart Dongle.

Downloads & Support

Znajdź przedstawiciela handlowego Victron Energy w pobliżu.

Znajdź sprzedawcę